Czy swędzenie po zadrapaniu zardzewiałym gwoździem jest normalnym objawem?

Dzien dobry, Około 4-5 dni temu zadrapalam sie zardzewiałym gwoździem. Nie było przy tym krwi, tylko zdarta skóra. Jednak teraz nie wyglada to za dobrze, tzn zadrapanie wyglada jak blizna i bardzo swedzi, nie mogę przestać sie drapac. Miałam szczepienie przeciwko tężcowi dokładnie rok temu. Czy wszystko jest w porządku? Dziekuje bardzo za odpowiedz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej nie ma powodu do niepokoju, chyba że rana zaczęłaby ropieć.
Pozdrawiam