Czy swędzenie skóry podczas przyjmowania Izoteku jest normalne?

Witam.przyjmuje lek izotec od dwóch miesięcy.Zaczynam trzecie opakowanie. Już od miesiąca swędzi mnie skóra całego ciała, na zmianę raz to są nogi raz plecy raz głową raz ręce.czy to nornalbe

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie i ocena a także ew decyzja o modyfikacji leczenia w tym także odstawienie leku.