Czy symaptektomia piersiowa jest refundowana?

Witam. Czy to normalne,że pocę się cały czas nawet zimą gdy jest zimno, jest to tak nieprzyjemne niekomfortowe..czytałam o zabiegu sympatektomi piersiowej ?Tylko czy jest to dalej refundowane i czy może Pan polecić jakiegoś lekarza który wykonuje taki zabieg i w jakim mieście. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję :)

Proszę udać się do lekarza rodzinnego , który zaplanuje diagnostykę w celu rozpoznania przyczyny tej potliwości , których może być wiele. Wcale nie wiadomo czy sympatektomia jest potrzebna i czy będzie skuteczna , zż