Czy syn musi mieć operację zatok i przegrody?

Czy syn musiąść mieć operacje tk wykazało obecne polipowate zmiany śluzówkowe w zatoce szczękowej o grubości 24mm dyskretne zgrubienia śluzówki u podstawy zatoki szczekowj lewej nieco mniejsze zmiany zapalne w siłowych tylnym lewym pneumatyzacja blasze pionowych mazowieckie nosowych środkowych nie wielkie skrzywienie przegrody nosa czy to wymaga operacji ?

My , laryngolodzy, chirurdzy głowy i szyi sami opisujemy TK zatok na podstawie płyty CD przed podjęciem decyzji o leczeniu operacyjnym. Opisy radiologów często są inne niż nasze i nie mogą być podstawą do kwalifikacji do operacyjnego leczenia .