Esoxx One a ilość cukru w nim zawarta

Witam. mam pytanie dotyczące ilości cukru w syropie Esoxx One. Mianowicie czy syrop Esoxx One zawiera dużo cukru? Na ulotce znalazłam następujący skład: Kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, poliwinylopirolidon, ksylitol C, benzoesan sodu, sorbinian potasu, aromaty, woda demineralizowana, poloxamer 407. Niestety nie jestem w stanie zrozumieć co oznaczają te substancje. Syrop wydaje się słodki, a ja staram się ograniczać, a raczej całkowicie eliminować cukier w mojej diecie. Chcę być szczupła i dobrze wyglądać. Czy taki skład syropu Esoxx One wskazuje, że znajduje się w nim dużo cukru? Wiem, że prawdopodobnie część z tych składników oznacza właśnie substancje słodzące, ale zastanawiam się jaka jest skala. I jeśli tak to może istnieje jakiś zamiennik syropu Esoxx One, który miałby w sobie mniej cukru? Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

A o co chodzi? Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie