Czy szczęka mogła mi przeskoczyć?

Witam. Jakieś 3 lata temu szczęka zaczęła mi przeskakiwać po spaniu,gdy trochę poruszałam wracała na swoje miejsce,pewnego razu przeskoczyła mi szczęka i już nie odskoczyła na miejsce.Mija już 2-3 rok,a ja mam z tej strony ciągle uczucie jakby coś mi stało w gardle,czuję też czasami ból.Mam wrażenie,że coś mi tam urosło.Towarzyszy mi to uczucie już od paru lat,a ja czuję się coraz gorzej.Mam wrażenie,że nie mogę głośno krzyczeć,bo coś mnie blokuje.Pomocy.Nie wiem co mam robić.

Witam,

Proszę zgłosić się do lekarza dentysty zajmującego się dysfunkcją narządu żucia, dysfunkcją stawu skroniowo- żuchwowego. Niewielu jest specjalistów w tej dziedzinie w Polsce natomiast w internecie powinna Pani wyszukać kogoś w najbliższej okolicy. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski