Czy szwy po ekstrakcji zęba mogły same zniknąć?

Dzień dobry, Tydzień temu miałam usuwana dolna osemke. Dzisiaj byłam na zdjęciu szwów, jednak pani stwierdziła, że ich nie ma. Możliwe, że same wypadły. Zapewniała, że wszystko jest ok, rana się goi książkowo. Czy to możliwe, aby szwy same pękły a ja bym temu nie czuła ? Szwy nie były rozpuszczalne. Dodam, że zdjęciem szwów zajmowała się studentka stomatologii bo zabieg wykonywany był przy um, stąd też moje obawy.

Jeżeli szwy nie były rozpuszczalne i w ranie ich nie ma tzn.,że wypadły przed wizytą kontrolną.Najistotniejszym jest fakt,że rana goi się prawidłowo.