Czy ta ciąża będzie zdrowa?

Witam.półtora roku temu byłam w ciąży okazało się, że było puste jajo plodowe.W kolejna zaszłan rok temu okazała się pozamaciczna.W przypadku ciąży pozamacjcznej miałam krwawienia i beta hcg nie rozła prawidłowo.Dziś jestem w ciąży 5tydz ciąży a od zapłodnienia l3.Wg lekarza beta hcg rośnie prawidłowo. Ale od4dni mam plamienia. Brązowe,bordowe rzadko jasnorozowe. Dostałam od lekarza duphaston. Na usg nic jeszcze nie widać. Czy to możliwe,że ta ciąża będzie zdrowa?bardzo się stresuje.pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Oczywiście że jest to możliwe, tym bardziej że ginekolog potwierdza prawidłowy przyrost bhcg. Proszę dużo odpoczywać i dbać o siebie.
Pozdrawiam