Czy ta ciąża rozwija się prawidłowo?

Dzień dobry. Byłam u kilku lekarzy i już nie wiem co mam sądzić. Miesiączki średnio miałam co 31-32 dni. Ostatnia wystąpiła 9 czerwca-czyli ciąża. Byłam na kilku badaniach hcg. I teraz pojawia się pytanie wg ostatniej miesiączki jestem w 7 tyg ciąży, lecz lekarz na usg stwierdził że to jest dopiero 4 tydzień. Powiedział że musimy poczekać jeszcze ale wg niego ta ciąża nie rozwija się prawidłowo. Na piewszym hcg 15.07 miałam 66.68. Robiłam ostatnio 29.07 i wyszło 19900. Czy jest prawidłowe?

Ale na to pytanie tylko i wyłącznie może odpowiedzieć ginekolog prowadzący. Nie wiem konkretnie co on zobrazował w badaniu USG.