Czy ta dawka sterydów mogła wpłynąć na mój niski wzrost?

Witam . W wieku 16 lat przez głupotę brałem sterydy w ilościach 100tab dianabolu i 4 zastrzyków testosteronu prolog. Czy da dawka mogła wpłynąć na mój niski wzrost , dużo siennaczytalemni mam z tego powodu kompleksy .

Lek. Paweł Szadkowski

Nie można mieć stuprocentowej pewności, że akurat u Pana powodem niskiego wzrostu były sterydy. Nie napisał Pan też co to znaczy dla Pana niski wzrost i jak wysocy są rodzice. Natomiast taka ilość sterydów mogła wpłynąć na Pana wzrost.