Czy ta deformacja nosa wynika z błędu lekarza?

Witam, Jestem tydzień po zabiegu prostowania przegrody nosowej, mój nos zewnętrzny wygląda tragicznie, część chrzestna jest dużo niżej niż kość, zrobił się taki dołek tylko czubek nosa jest nieco wyżej, przez co z profilu nos ma kształt litery S. Dodam, że wcześniej miałam prosty nos. Czy ta deformacja wynika z błędu lekarza, zbyt mocno przyciętej chrząstki i co można dalej z tym zrobić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być powikłanie pooperacyjne. Proszę udać się na konsultację laryngologiczną, do ośrodka w którym była Pani operowana.