Czy ta przepuklina zagraża życiu?

Dzień dobry, Dziś mam do Państwa pytanie dotyczące mojej osoby. Miałam badanie Gastroskopowe wykryto u mnie znaczny refleks żółciowych, najprawdopodobniej przepukline rozworu przelykowego. Dostałam skierowanie do Chirurga. Czy ta przepuklina jest zagrazajaca życiu? Jak wygląda jej leczenie i czy mogę być poddana operacji?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie zagraża życiu, leczenie jest objawowe, lekami doustnymi, jeśli nie ma poprawy, a objawy są dokuczliwe wykonuje się zabieg operacyjny.
Pozdrawiam