Czy ta rodzina mnie zaakceptuje?

Siostra mojego chłopaka przeczytała moją romzowę znim gdzie pisze przykre słowa o jego rodzinie, wyklinam go. POwiedziała o wszystkim rodzica a oni powiedzieli, ze jestem fałszywa i nie chcą mnie znać. Oprócz tego wisze duzo pieniedzy chłopakowi o czym jego rodzina wie i uważają mnie za wyłudzaczkę Bardzo go kocham , ale on powiedział, ze jest sens być razem jak oddam mu pieniądze bo inaczej cały czas są o to kłótnie. Czy jest szansa aby jego rodzina jeszcze kiedyś mnie zaczęła akceptować?

Myślę, że jeśli się pani będzie starać to z czasem rodzina chłopaka dostrzeże pani starania. Jednakże może być to długa i wyboista droga,więc proszę się uzbroić w cierpliwość. Pozdrawiam

Przede wszystkim dobrze aby Pani zapamiętała, że warto być uczciwym i życzliwym w stosunku innych. Kłamstwo nigdy nie popłaca. Pani życie jest w Pani rękach. Proszę wziąć za nie odpowiedzialność i budować je na prawdzie, a teraz wyciągnąć wnioski z tego co Pani zrobiła i postarać się tak już nie postępować. Może się uda.

Powodzenia!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl