Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ta rodzina mnie zaakceptuje?

Siostra mojego chłopaka przeczytała moją romzowę znim gdzie pisze przykre słowa o jego rodzinie, wyklinam go. POwiedziała o wszystkim rodzica a oni powiedzieli, ze jestem fałszywa i nie chcą mnie znać. Oprócz tego wisze duzo pieniedzy chłopakowi o czym jego rodzina wie i uważają mnie za wyłudzaczkę Bardzo go kocham , ale on powiedział, ze jest sens być razem jak oddam mu pieniądze bo inaczej cały czas są o to kłótnie. Czy jest szansa aby jego rodzina jeszcze kiedyś mnie zaczęła akceptować?
KOBIETA, 24 LAT 12 miesięcy temu

Rola rodziny w procesie leczenia depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jaka jest rola rodziny w leczeniu depresji.

Myślę, że jeśli się pani będzie starać to z czasem rodzina chłopaka dostrzeże pani starania. Jednakże może być to długa i wyboista droga,więc proszę się uzbroić w cierpliwość. Pozdrawiam

umów wizytę 0

Przede wszystkim dobrze aby Pani zapamiętała, że warto być uczciwym i życzliwym w stosunku innych. Kłamstwo nigdy nie popłaca. Pani życie jest w Pani rękach. Proszę wziąć za nie odpowiedzialność i budować je na prawdzie, a teraz wyciągnąć wnioski z tego co Pani zrobiła i postarać się tak już nie postępować. Może się uda.

Powodzenia!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety