Czy ta waga córki jest prawidłowa?

Witam,moja córka ma wzrost 155 i 47 kg wagi czy jej waga jest prawidłowa?

Witam serdecznie,
na podstawie tak małej ilości informacji na temat córki mogę obliczyć jedynie jej BMI, które wynosi 19.56 a to wskazuje na wagę prawidłową. Nie mniej jednak BMI jest mało dokładnym wskaźnikiem. Jeżeli martwi się Pani o córkę i zastanawia się czy jada prawidłowo to można opisać mi na maila przykładowy dzień - co córka zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk