Czy tabletka 72h po może mieć wpływ na wynik ciąży?

Dzień dobry, zalszlam w ciaze mimo ze uzyłam tebletki 72 h po chcialam zapytac czy ta tabletka moze miec jakis wplyw na wynik ciazy który wyszedł taki 29 811,32

Elżbieta Rhone

Witam,
zastosowanie antykoncepcji postkoitalnej nie ma wpływu na wynik beta HCG.

Elżbieta Rhone

Nie, zastosowanie antykoncepcji postkoitalnej nie ma wpływu na wynik beta HCG.