Czy tabletki antykoncepcyjne przesuwają miesiączkę?

witam mam pytanie dotyczące tabletek antykoncepcyjnych. Mianowicie dostałam krwawienia tydzien temu , wczoraj wziełam tabletke z kolejnego blistra i pytanie jest następujące powinnam dostać okres wczoraj a jeszcze nie dostałam, czy to krwawienie z odstawienia to był okres czy tabletki mogly mi ten okres przesunąc ?

Witam. Podczas stosowania doustnej antykoncepcji nie występuje normalna menstruacja. Pojawia się jedynie tzw. krwawienie z odstawienia - w trakcie tygodnia przerwy w przyjmowniu tabletek.