Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy tabletki Artilla mogą nasilić trądzik?

Choruję na wzjg i mam problemy z trądzkiem natomiast została wykryta torbiel w związku z czym ginekolog przepisał mi tabletki Artilla obawiam się , że ten typ tabletek pogorszy mój stan skóry. Czy moje obawy są uzasadnione ? Czy tabletki innego typu lepiej sprawdziłyby się przy takim rodzaju skóry ? Dziękuje za odpowiedź
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Dr n. med. Wojciech Kawiorski Chirurg

Szanowna Pani - proponuję z tym pytaniem zwrócić się do dermatologa

Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, Chirurg, Kraków

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy