Czy tabletki Atywia mają działanie antyandrogenne?

Witam czy tabletki Atywia mają działanie antyandrogenne? jeśli tak to czy mają większe działanie czy mniejsze niż tabletki Madinette? dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Obydwa preparaty wykazują działanie antyandrogenne. Preparat Atywia, zawierający w składzie Dienogest, ma jednak silniejsze działanie antyandrogenne.