Czy tabletki CGA800 naprawdę mogą mnie odchudzić?

czy tabletki CGA800 naprawdę mogą mnie odchudzić.Ważę 105 kg. Pracę mam siedzącą ,nie prowadzę aktywnego stylu życia,ale chcę schudnąć na ślub córki ,który ma odbyć się za rok.Bardzo dziękuję za pomoc

Proszę nie wierzyć w żadne tabletki odchudzające. Po pierwsze niektóre z nich mogą być szkodliwe dla zdrowia. Po drugie nawet jeżeli są bezpieczne to nie zagwarantują schudnięcia. Wszelkie suplementy są TYLKO dodatkiem do zbilansowanej diety i aktywności fizycznej i nie same nie będą odpowiednio działać!

Moim zdaniem szkoda czasu na eksperymenty z tabletkami. Przygoda z samymi tabletkami zakończy się niepowodzeniem i frustracją. Proszę przede wszystkim zadbać o zbilansowane żywienie (z pomocą tutaj przyjdzie dietetyk)
oraz o odpowiednią aktywność fizyczną (przydatny okaże się trener personalny).

Nie napisałeś informacji ile masz wzrostu, przez co nie mogę precyzyjnie określić jaką ilość kilogramów powinieneś zrzucić.. Proszę obliczyć sobie BMI, w internecie można znaleźć odpowiednie kalkulatory.
Rok czasu to wystarczająco dużo, aby zrzucić nawet 30-40kg pod warunkiem, że wszystko (dieta i aktywność fizyczna) jest odpowiednio prowadzone.

Pozdrawiam
Norbert Gotz trener personalny