Czy tabletki Goji Berry max są niebezpieczne?

Mój syna ma 15 lat dwa miesiące temu ważył 74 kg a teraz 67 niedawno znalazłem u niego tabletki goji Berry max poczytałem o nich na różnych stronach i wydają się być bezpieczne jednak chce mieć pewność czy nic mu nie grozi dlatego mam pytanie czy mojemu synowi coś grozi? Dodam że miał 3 opakowanie gdzie była dawka na miesiąc bierze już 2 miesiąc i zostało mu 3 które mu zabrałem ale on się upiera że to nie szkodliwe czy to prawda ?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę aby preparaty tego typu miały jakiekolwiek badania które określałyby bezpieczeństwo tego typu preparatów.