Czy tabletki na erekcję pomogą przy przygodnym seksie?

Erekcja mogłem kochać się paręnaście minut .Miałem dłuższą przerwę 2lata dużo masturbowałem . Po przerwie miałem stosunek i erekcja słaba , ,opadał penis .Urolog wypisał tabletki na receptę ,zjadłem przed stosunkiem było ok później erekcja bez tabletek tez ok ,podczas stosunku i masturbacji , wystąpił mi przedwczesny wytr. i po paru miesiącach i dłuższej przerwie sex ,wzwód raz jest raz słaby , nie mam stałej partnerki! , tabletki na PW i erekcje pomogą przy przygodnym sexie?

Dzień dobry!

Tak, jest możliwe stosowanie leczenia farmakologicznego zarówno zaburzeń erekcji, jak i wytrysku przedwczesnego, także przy seksie przygodnym. Jest to jednak czynnik, który może obniżać skuteczność leczenia, utrudniać je.

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa, która umiejętniej i z większym doświadczeniem przeprowadzi diagnozę trudności (który problem pierwotny, a który wtórny - jakie przyczyny - wykluczenie lub odkrycie przyczyn psychogennych itp.) i poprowadzi leczenie.

Pozdrawiam!