Czy tabletki na migrenę te mogą zaburzać działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Od 1,5 roku biorę tabletki antykoncepcyjne, natomiast neurolog przepisał mi leki na migrene, biorę je od niespełna miesiąca. Rano przyjmuje Coffecorn Forte, a wieczorem przed snem Peritol. Czy tabletki te mogą zaburzac działanie tabletek antykoncepcyjnych? Szukałam tych informacji w ulotkach, ale nie trafiłam na żadna konkretną

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani jakie dokładnie tabletki antykoncepcyjne przyjmuje, ale te dwa leki nie powinny wpływać na skuteczność antykoncepcji.