Czy tabletki na powiększenie penisa działają?

przepraszam mam małe pytanie mam 21 lat i zastanawiam się czy tabletki na powiększenie penisa działają ??? bo ja już sam nie wiem heh nie korzystałem ale wydaje mi się ze nie działają ale z ciekawości chcił bym się spytac z ciekawość

Dzień dobry!

Nie, nie działają.
Nie istnieją ogólnodostępne ani bezpieczne metody powiększania penisa.
Jest możliwe leczenie chirurgiczne lub farmakologiczne, jeśli rozmiar penisa uniemożliwia lub znacząco utrudnia prawidłowe funkcjonowanie i wynika np. z zaburzeń hormonalnych - co nie dotyczy dużej grupy mężczyzn.

Pozdrawiam!