Czy tabletki Nebilenin są odpowiednie dla mnie?

Bardzo prosze o odp! Mam przepukline przelyku i problemy z calym kregoslupem. Skolioza lew.piers. Od dawana problemy z pulsem. Jestem osoba otyla ciezko mi schudnac. Popadlam w.nerwice od tego wszystkiego. Na prawdę prawie nie jem przez problemy z zoladkiem. Zaczely sie problemy z pulsem(98/112) cisnienie jest dobre rzadko kiedy podywzszone. Dostalam lek nebilenin(1/4tab)raz dziennie od lekarza rodz. Czy te tabletki sa odpowiednie dla mnie?? Czy moge je brac? Prosze o odpowiedz. Bardzo,mi zalezy

Proszę stosować lek według zaleceń lekarza, który panią badał. Porada na portalu, bez doglebnego wywiadu nic tu nie da. Pozdrawiam

Skoro lekarz wie o Pani przypadłościach, to skąd Pani wątpliwości odnośnie przepisanego leku? Jeśli pojawią się działania niepożądane lub niepokojące objawy - proszę udać się z powrotem do lek. prowadzącego.