Kobieta , 22 lata Bardzo prosze o odp! Mam przepukline przelyku i problemy z calym kregoslupem. Skolioza lew.piers. Od dawana problemy z pulsem. Jestem osoba otyla ciezko mi schudnac. Popadlam w.nerwice od tego wszystkiego. Na prawdę prawie nie jem przez problemy z zoladkiem. Zaczely sie problemy z pulsem(98/112) cisnienie jest dobre rzadko kiedy podywzszone. Dostalam lek nebilenin(1/4tab)raz dziennie od lekarza rodz. Czy te tabletki sa odpowiednie dla mnie?? Czy moge je brac? Prosze o odpowiedz. Bardzo,mi zalezy
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Skolioza – Skolioza, czyli boczne skrzywienie kręgosłupa. Skolioza to schorzenie należące do grupy wad postawy ciała. Skoliozą nazywa się odchylenie od osi anatomicznej całego kręgosłupa lub jego odcinka w płaszczyźnie czołowej, które pociąga za sobą wtórne zmiany w układzie narządu ruchu i narządach wewnętrznych.
  • Przepuklina kręgosłupa – Dyski są niczym maleńkie poduszki między poszczególnymi kręgami. Z czasem mogą się niszczyć ze względu na przebyte choroby lub proces starzenia. Niestety, to prowadzi do przepukliny kręgosłupa. Jest wiele różnych metod leczenia przepukliny kręgosłupa, a jedną z nich jest operacja, która jak wszystkie zabiegi chirurgiczne, niesie ze sobą ryzyko powikłań.