Czy tabletki poronne są legalne?

Czysto teoretycznie. Jeszcze nie sprawdzałam, ale wolę się przygotować. Jeśli okaże się, że wpadłam będę musiała znaleźć sposób, żeby poradzić sobie z tym problemem. Wiem, że w Polsce aborcja jest tematem tabu, ale znalazłam tabletki poronne i zastanawiam się czy warto z nimi zaryzykować? Czy może są inne sposoby? Wiem, że to źle brzmi. Niestety nie będę mogła postąpić w inny sposób, dlatego teraz już potrzebuję porady. Z góry dziękuję za obiektywizm.

proponuję zastosować skuteczną metodę antykoncepcji
Po drugie:
istnieją tabletki antykoncepcyjne po stosunku/ przepisywane przez lekarza ginekologa/
PO TRZECIE:
stosowanie jakichkolwiek leków wczesnoporonnych jest w Polsce prawnie zabronione i grozi konsekwencjami sądowymi.