Czy tachykardia i kołatania serca mogą występować na tle nerwowym?

Czy tachykardia i kolatania serca moga wystepowac na tle nerwowym? Po Usg serca i holterze lekarka stwierdzila ze przyspieszenie rytmu wystepuje na tle nerwowym.Niedawno zaczelam psychoterapie,oprocz tego zazywam betaloc zok 25(1 rano) jednak moj puls w spoczynku oscyluje w granicach 74-89,caly czas chodze podenerwowana,nie umie sie zrelaksowac.Jakie dobre leki uspakajajace(nie otumaniajace)moge dostac bez recepty?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej tak. Jeżeli chodzio leki to proponuje zgłosić się do apteki. Farmaceuci pomogą w tej kwestii. Proponuje ziołowe preparaty.