Czy tak ma przebiegać gojenie?

Jadąc ostatnio na rowerze upadłem na ziemie, dosyć mocno się obiłem i zdarłem łokieć. Zdarty łokieć jest koloru czerwono-żółtego, ale tworzy się już strup wkoło(od brzegów). Czy tak ma przebiegać gojenie? Obiłem także bardzo mocno udo, gdy dotknę siniaka odczuwam ból 2-3 cm dalej (ból jakby wbijano mi w to miejsce igłę). Co to może być?

Witam, z opisu wynika, że jak najbardziej wszytko przebiega prawidłowo. Siniaki powstają na skutek pęknięcia drobnych naczyń pod powierzchnią skóry, powstają pod wpływem stłuczenia, czyli urazu mechanicznego, Przy ucisku bolesny może być sam siniak oraz tkanki otaczające go mogą dawać dolegliwości bólowe. Pozdrawiam.