Czy tak niski poziom TSH jest właściwy?

Witam serdecznie jestem rok po usunięciu całej tarczycy z powodu zmian rakowych, niezlosliwych. W listopadzie miałam tsh ( letrox 125) na poziomie 16.73 i moja endokrynolog zwiększyła mi dawkę na 150. 04.02 po badaniu tsh mam 0,017,czy tak niski poziom jest właściwy?

Szanowna Pani, jeśli nie występują żadne objawy to takie stężenie jest akceptowalne