Czy tak wysoki poziom wapna może odpowiadać za moje samopoczucie?

Witam od około 5 lat mam ciągle wapń na wysokim poziomie w 2014 roku miałem badanie poziomu wapnia wynosiło 2,53(norma 2,50 według laboratorium) i teraz znowu wyszło 2,53(norma 2,54 według laboratorium) czy to coś oznacza ? dodam że często mam problemy sercowe kołatanie wysoki puls i lekkie niedobory potasu

Szanowny Panie, stężenie jest nieznacznie podwyższone, myślę że nie ma to związku z Pana dolegliwościami. Pozdrawiam