Czy taka ilość etanolu we krwi dyskwalifikuje mnie do ubiegania się o odszkodowanie?

We krwi wyszło 0,02 etanolu, to tyle samo co 0,2 czyli górna granica? Mając tyle nie mam prawa starać się o odszkodowanie?

Warunki starania się o odszkodowanie (nie pisze Pan skąd i z jakiego tytułu) określone są każdorazowo w szczegółowych warunkach ubezpieczenia lub regulaminie zakładu pracy.