Czy taka mieszanka mogła spowodować takie problemy?

Witam, Dzisiaj przed wyrpóżnieniem się najpierw pojawiła się krew na papierze oraz trochę na pośladkach. Czego to może być objawem? (obecnie jestem przeziębiona, biorę witaminy również na cerę trądzikową i kondycję włosów oraz magnez i wapń, próbowałam również domowego specyfiku na przeziębienie-spirytus miód cytryna) - czy taka mieszanka mogła spowodować takie problemy?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Takie objawy może dać wiele chorób odbytnicy i odbytu. W młodym wieku najczęściej taki objaw nie jest powodem do niepokoju, jednak krwawienie z odbytu zawsze powinno być skonsultowane z lekarzem, ponieważ może wymagać wykonania dodatkowych badań endoskopowych jak sigmoidoskopia lub kolonoskopia
Z wyrazami szacunku
Jan Bujok

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica

Oddział w Warszawie
Al. Jerozolimskie 56C
tel. + 48 2... Pokaż 02
mail: warszawa@arsestetica.pl

Oddział we Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
tel. + 48 7... Pokaż 993
mail: wroclaw@arsestetica.pl