Czy taka mieszanka retinoidu, nadtlenku benzoilu, antybiotyku jest bezpieczna?

Czy to jest bezpieczne? Dermatolog na trądzik przepisał mi epiduo forte(1-2 razy dziennie) Clindacne(1-3razy w tygodniu naprzemiennie z epiduo) plus jeszcze zabiegi kwasami u kosmetyczki. Chciałam zapytać czy taka mieszanka retinoidu, nadtlenku benzoilu, antybiotyku i do tego kwasów jest bezpieczna? Z góry dziękuję za odpowiedz

Dzień dobry, w trakcie kuracji preparatami jaki zalecił pani lekarz wykluczone są zabiegi z kwasami. Stosowanie tych leków jest przeciwwskazaniem do zabiegu.

Pozdrawiam