Czy taka zmiana to stulejka?

Mam 14 lat i napletek z mojego penisa w ogóle nie schodzi nawet w stanie spoczynku i nie wiem cy to stulejka, bo gdy próbuję ją ściągnąć to nie boli, ale widzę, że napletek jest bardzo wąski. Oczekuję na odpowiedź. A jeszcze jedno nie miałem jeszcze wytrysku, czy to normalne? Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź. Nie chce mówić o tym rodzicom, bo nie wiem jak zareagują.
14 LAT ponad rok temu

Witaj!

Obecność polucji jest objawem dojrzewania. Jeżeli występuje u Ciebie w nieco wolniejszym tempie, to brak polucji w tym wieku jest naturalny.

Natomiast brak możliwości zsunięcia napletka właśnie wskutek zwężenia jego ujścia może świadczyć o stulejce. Innym objawem tego schorzenia jest ból przy każdej próbie odciągnięcia napletka. W takim wypadku konieczna jest niezwłoczna konsultacja ze specjalistą urologiem, ponieważ stulejka nieleczona może prowadzić do rozwoju infekcji w obrębie penisa, w którym zachowanie należytej higieny nie jest możliwe.

Pozdrawiam