Czy taki ból głowy i mroczki przed oczami to wynik przeciążenia?

Witam, podczas ciężkiego treningu pojawiły mi się mroczki przed oczami , a 2 godziny później zaczeła mnie boleć głowa. Ból nie mija od 5 dni. Czy jest to spowodowane przeciążeniem? Czy takie ból może trwać 5 dni? Zgłosić się do lekarza czy poczekać aż ból samoistnie przejdzie? Ból występuję głowie na skroniach i z tyłu głowy. Miałem przeprowadzony 2 lata temu rezonans z powodu wysokiej prolaktyny i wszystko było ok. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być spowodowane przeciążeniem. Gdyby, również po odpoczynku dolegliwości nie ustępowały to radziłbym skonsultować się z neurologiem.