Czy taki brak apetytu to coś niepokojącego?

Dzień dobry. Mam problem. Od wczoraj dość słabo jem. Śniadanie normalnie zjadłam obiad w miarę też choć nie za dużo bo boli mnie w okolicach pępka. Ale potem już nic nie chciałam jeść. Kolacji wgl nie chciałam nawet batonik mi nie wszedł. Dziś zjadłam śniadanie ale od tamtej pory cały czas boli mnie głowa i brzuch i cały czas leżę w łóżku. Czy to coś niepokojącego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,
objawy są niepokojące. Może to być zwykłe przytrucie lub początek czegoś poważniejszego.
Prosze zgłosić sie do lekarza.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk