Czy taki brak erekcji jest groźny?

Dzień dobry , chciałbym się zapytać czy jeśli nie ma erekcji podniecenia z 2 tygodnie temu ( czasami jest ale słaba ) kiedyś bywała silniejsza to czy jest to groźne .

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
powodów braku erekcji może być wiele. Nie jest to groźny objaw, zdecydowanie częściej jest to powodem trudności emocjonalnych dla mężczyzny. W sensie fizycznym nie ma powodów do obaw.
Pozdrawiam.