Czy taki cykl miesiączkowy w moim przypadku jest prawidłowy?

Mam 27 lat.Od roku mam plemienia na 5-7dni przed miesiączką. Sama miesiączka trwa 2 dni, kolejne 2dni to plamienia.W trzecim dniu jestem już po miesiączce. Za każdym razem schemat się powtarza. Mój lekarz mówi że wszystko jest w porządku.Z mężem staramy się o dziecko. Lekarz powiedział, że nic nie stoi na przeszkodzie, ale informacje o niewydolności ciałka żółtego, które przeczytałam bardzo mnie zmartwiły.Czy taki cykl miesiączkowy w moim przypadku jest prawidłowy i czy uda mi się zajść w ciąże?

Aleksander Ropielewski

Opis krwawienia nie ma związku z wydolnością ciałka żółtego. Aby icenić wydolność ciałka żółtego należy wykonać badanie progesteronu w drugiej fazie cyklu. Z Pani opisu nic nie wskazuje na ew. problemy z zajściem w ciążę.