Czy taki krótki okres świadczy o ciąży?

7.03.2015 mój chłopak mnie rozdziewiczył. Byłam tydzień przed okresem. 15.03.2015 dostałam okres ale trwał zaledwie 3 dni. pierwsze dwa były obfitej jednak 3 dzień to lekkie plamienia. Użyliśmy prezerwatywy do wytrysku nie doszło. Czy taki krótki okres świadczy o ciąży?? Moja miesiączka zawsze trwała okolo 5 dni.

Piotr Pilarski

Nie świadczy to o ciąży.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie. Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi. Następnie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.