Czy taki poziom hormonów może powodować zwiększoną drażliwość i niestabilność emocjonalną?

Dzień dobry, czy poniższe wyniki wskazują na nadczynność tarczycy? Nawet jeśli nie, to czy taki poziom hormonów może powodować zwiększoną drażliwość i niestabilność emocjonalną? Nie mam żadnych objawów fizycznych, ale z powodu ww. psychicznych trafiłam do psychologa, on zasugerował badanie hormonalne. TSH - 0,77 pIU/ml (norma 0,25-5,0) Ft4 - 17 pmol/l (norma 10,6 - 19,4) Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są prawidłowe i nie tłumaczą zmiany zachowania . Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.