Czy taki puls jest normalny?

Jestem 4 tygodnie po porodzie SN i zauważyłam u siebie stałe niskie tętno w granicach 50 uderzeń na minutę. Przed ciąża i w trakcie miałam zazwyczaj między 90 a 100. Ciśnienie w granic normy 10/7p. Czy taki plus jest normalny?

Za normę dla tętna przyjmuje się 60-100/min. Niestety z poziomu portalu nie da się określić przyczyny nieprawidłowej akcji serca. Proponuję wizytę u kardiologa. Pozdrawiam.