Czy taki rak jest uleczalny?

Mam pytanie z wycinka z trójkąta zatrzonowcowcowego napisano "w wycinkach stwierdza się naciek raka płaskonabłonkowego bazaloidnego " nie ma podanej w jakie fazie rozwoju, czy jest to rak uleczalny i jak się go leczy ma już skierowania na tomograf głowy, szyi, kl. piersiowej i USG jamy brzusznej mam taką małą narośl pani dokonująca wycinek mówiła, że to nie jest duże, czy jest uleczalny ?proszę o odpowiedź, to za poradą lekarza z tego forum poszedłem do chirurga szczękowego, za co dziękuję.

To rak płaskonabłonkowy; Leczenie większości chorych na raka płaskonabłonkowego skóry polega na prostym chirurgicznym wycięciu zmiany z marginesem (najlepiej około 1 cm), jesli sa przerzuty do węzłów - usuwa się też węzły, W przypadku obecności przerzutów odległych w innych narządach stosuje się leczenie systemowe (chemioterapię).