Czy taki wynik badania AMH u 25-latki jest prawidłowy?

Dzień dobry. Mam na imię Renata i mam 25 lat. Ostatnio robiłam badanie AMH. Mój wynik to 11,66 przy nie regularnych cyklach od 32-35 dni.Czy to poprawny wynik ?. Dodam, że wykluczono u mnie zespół policystycznych jajników, podczas badania krwi i badania ginekologicznego.Bardzo proszę o odpowiedź.

Stężenie hormonu powyżej 3,0 ng/ml oznacza wysoki poziom AMH. Może on świadczyć o zaburzeniach endokrynologicznych, takich jak zespół policystycznych jajników (ang. Polycystic Ovary Syndrome, PCOS) lub o występowaniu guza jajnika zbudowanego z komórek ziarnistych.