Czy taki wynik IgG może wpływać na ból zęba?

Bardzo silne bóle zębów mogą być spowodowane wynikiem P17 Western-blot IgG ? Bolą zeby leczone kanałowo, z wymienionym wypełnieniem, a także pozostałe. Bardzo proszę o porady co robić.

Test Western Blot wykonuje się, kiedy u pacjenta podejrzewana jest borelioza i nie ma on nic wspólnego z bólami zębów.Wskazana konsultacja w specjalistycznym gabinecie endodontycznym.