Czy taki wynik moczu może mieć wpływ na ból nóg?

Pytanie do urologa. Czy taki wynik moczu może mieć wpływ na ból nóg. Ciała ketonowe 15mg/dl | Erytrocyty 10/ul | leukocyty 25/ul. Mikroskopowy osad moczu : nabłonki płaskie - pojedyncze w polu wiedzenia | leukocyty 3-5 wpw | bakterie - nieliczne wpw | moczany bezpostaciowe - gęsto zalegają pole widzenia. Reszta wszystko ok, w krwi OB - 2 | CRP - 1. Czy takie wyniki mogą pojawic się po antybiotykach i czy mogą mieć wpływ na ból nóg ? Czy nogi mogą boleć od żylaków powrózka nasiennego ?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn dolegliwości bólowych nóg może być wiele. konieczne jest badanie lekarskie aby móc się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego. sądzę że wskazana jest konsultacja lekarza nefrologa.