Czy taki wypukły pieprzyk może oznaczać czerniaka?

Witam. Czy lekko wypukły pieprzyk między palcami u stóp i nierównej jednej części musi oznaczać czerniaka? Byłam u dermatologa miesiąc temu sprawdzała go jakąś lupą ze światłem i stwierdziła że nie widzi w nim żadnej zmiany niepokojące jednak mnie ten pieprzyk dalej martwi.. Czy faktycznie może on dziwnie wyglądać a nie byc nowotworem? Jestem w ciąży w 6 miesiącu i nie wiem czy można usuwać znamiona.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacjiwykona dermatoskopię . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.