Czy takie coś może świadczyć o tworzącej się przepuklinie pachwinowej?

Czy takie coś może świadczyć o tworzącej się przepuklinie pachwinowej czy prędzej jelito wrażliwe? - od 2 tygodni coś czuję w okolicy pachwiny, ale nie opisałbym tego jako ból - uczucie gniecenia/rozpierania/skręcania - nie nasila się przy wysiłku fizycznym (schody, spacer) - kichanie/kasłanie nie boli - nie wyczuwam nic na/pod skórą - ma charakter napadowy (kilka godzin spokoju i nagle to "czuję") - najczęściej to "czuję" podczas siedzenia - stolec normalny Dodam, że jestem nerwową osobą.

Witam , niestety nie istnieje diagnozowanie ani leczenie na odległość-przez internet!!!!!(nawet na tak małą odległość jak W-wa-Kr-ków!) Nie potrafię powiedzieć nic konkretnego bez zbadania pacjenta! PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU!!! z.żurawski