Czy takie dolegliwości po podaniu kwasu hialuronowego to normalna reakcja?

Dzień dobry, Wczoraj ok godziny 14tej miałam podany kwas hialuronowy w bruzdy Kosowo wargowe oraz w okolice żuchwy (2 wklucia po jednym na strone). Martwi mnie właśnie ta żuchwy gdyż po jednej stronie zrobił się twardy dość duży guzek wyczuwalny pod palcami. Jest dosyć bolesny i cieply. Po drugiej stronie też jest stwardnienie jednak nie jest one tak duże. Czy to normalna reakcja? Z góry dziękuję za odpowiedz

Dzien dobry jesli cokolwiek Panią niepokoi należy udać sie na konsultację do lekarza wykonującego zabieg. Jednak po podaniu kwasu hialuronowego grudki się pojawiają w miejscu podanai preparatu jak kwas zaczyna chłonąć wodę, należy je rozmasywać, o czym zapewne lekarz wykonujący zabieg Panią poinformował?