Czy takie dolegliwości są normalne przy leczeniu depresji?

Witam serdecznie mam 21 lat,od 6 choruję (tzn.mam zdiagnozowaną) depresję dwobiegunową. Przyjmowałam wiele leków, od tygodnia przyjmuję nowy tzn lithium carbonicum gsk 250 mg jedną tabletkę rano i dwie wieczorem.Obecnie to jedyny lek jaki biorę. Wczoraj zaobserwowałem u siebie ,,dziwne objawy'' mianowicie, nie mogę zasnąć, mam natłok myśli przez które nie mogę się skupić oraz zapominam, po chwili jestem wyciszona i smutna. Czy to normalne?

Dzień Dobry Pani :)

W odpowiedzi na Pani pytanie, opisane symptomy towarzyszą stanom depresyjnym, zachęcałabym Panią do rozważenia psychoterapii, równolegle z zaleconą farmakoterapią.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605