Czy takie duże wyniki kinezy wpływają negatywnie na organizm?

Witam uprawiam sport praktycznie codziennie najmniej co drugi dzień bieganie na przemian z kalenistyka i w badaniach krwi wychodziła mi duża kineza kreatynowa raz 500 później ponad 1000 u/l po 2 tygodniach bez treningu wrócił wynik do normy I tutaj pytanie czy takie duże wyniki kinezy przy częstym wysiłkiem wpływają jakoś negatywnie na organizm I czy powinienem się tym martwic o czym to może świadczyć.Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym powtórzyć badanie za ok 4 tygodnie oraz skontrolować poziom enzymów wątrobowych.