Czy takie leczenie tarczycy u 25-latki jest prawidłowe?

Pół roku temu przez przypadek dowiedziałam się że mam niedoczynność tarczycy tsh 5.5. Byłam u endokrynologa dostałam euthyrox 50 Tarczyca niepowielszona o niejednorodnym obniżonym echu wewnętrznym a w okolicy lewego płata jest widoczna niewielka zmiana torbielowa. Teraz zrobiłam badania i tsh wyszło 4.55 ft4 1.45 ft3 5.3 atpo <0.8. Byłam u lekarza i zwiększył dawkę na 75 nie robił usg bo niecałe pół roku było robione. Moje pytanie bo chce się upewnić czy wszystko dobrze. Z mężem staramy się o dziecko

Szanowna Pani, podczas starania się o dziecko najlepiej jest gdy poziom TSH wynosi mniej niż 2.5. Proszę powtórzyć badania i udać się do lekarza. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski